Home

Zapraszamy

Oferta

Galeria

Sklep

Kontakt

Przyjaciele

 

      Nie ma brzydkich wnętrz, są tylko miejsca źle urządzone, zagracone, zaniedbane, a my znamy  sposób jak w kilka dni przeprowadzić zmiany nie do poznaniania.
Przy pracy nad projektem pragniemy uwzględnić nie tylko przeznaczenie przestrzeni, ale także Wasze potrzeby i upodobania. Staramy się również zminimalizować koszty, wykorzystując potencjał; materiał, kolor, światło, istniejące meble i elementy dekoracji - zmiany wprowadzając tylko tam, gdzie są one niezbędne.                                                                           
       W zależności od Waszych potrzeb i oczekiwań możemy przygotować propozycję projektu do własnej realizacji - często drobne prace można wykonać samodzielnie, bez zatrudniania ekipy budowlanej lub z pomocą jednego fachowca, oszczędzając sobie stresu i wydatków.   Możemy także brać udział w realizacji  od rozpoczęcia prac aż do ich zakończenia - służyć poradą w zakupie materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych, doglądać przeprowadzane prace. Jeśli natomiast zatrudnienie fachowców okaże się niezbędne, polecimy zaufanych, z którymi współpraca będzie przygodą a nie udręką.
       Służymy także pomocą w przygotowaniach do zaplanowanych już remontów, poradzimy jak najlepiej dobrać kolorystykę, jak funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń lub zniszczonym meblom nadać nowego blasku. Stary kredens lub komoda, od lat zagracająca Wasz pokój może znowu zachwycić swoją urodą i oryginalnością.

       Zmiana kolorystyki, umiejętne przemeblowanie, usunięcie kilku zbędnych przedmiotów lub pojawienie się kilku nowych detali powoduje, że pomieszczenie może nabrać zupełnie innego wyrazu, warto o tym także pamiętać kiedy pragniecie sprzedać mieszkanie,  a chętnych nabywców odstraszają potencjalne koszty remontu. Pomożemy Wam niewielkim kosztem przygotować nieruchomość do sprzedaży, tak by zachęcała swym niepowtarzalnym urokiem.

       Niezależnie od skali prac nad wspólnym przedsięwzięciem, możecie na nas liczyć. Różnorodne propozycje rozwiązań,  proste i niedrogie zmiany w Twoim domu, sprawią że  stanie się on bardziej przyjazny, piękniejszy i wygodny.

 

Copyright © 2012 DG